Teisės Angelai » Ar man būtinas skyrybų advokatas?
skyrybos be advokato

Ar man būtinas skyrybų advokatas?

Skyrybos be advokato tikrai įmanomos! Tai turi privalumus, tokius kaip greitis, mažesnės išlaidos ir didesnis patogumas jums, nes šiuo būdu galima bendrauti bei teikti teismui dokumentus internetu ir be jokio skyrybų advokato.

Skyrybos be advokato – skyrybos internetu yra tokios pat kokybiškos paslaugos kaip advokato teikiamos, tačiau jos yra ne tik vertingesnės, bet ir atsakingesnės, kadangi advokatai, turėdami daugybę bylų, kartais negali skirti pakankamai dėmesio Jums.

Sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką, kurį paprastai leistumėte ieškodami dokumentų ar susitikinėdami su advokatais, kurių sąžiningumas ir atsakomybė gali ne visada būti garantuota.

Skyrybos be advokato arba Skyrybos bendru sutarimu – tai pats paprasčiausias, greičiausias ir pigiausias būdas nutraukti santuoką, kadangi:

  • sutuoktiniai yra atleidžiami nuo žyminio mokesčio mokėjimo,
  • visus reikalingus skyrybų dokumentus suruošiame per 1-3 dienas, esant skubiam atvejui per 2 val.
  • įstatymas numato, kad prašymai dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu teisme išnagrinėjami ne vėliau kaip per trisdešimt dienų nuo jų priėmimo dienos, ir
  • nereikalinga nei vienai šaliai advokato atstovavimas, skyrybos vyksta be advokato rašytine tvarka.

Profesionalūs ir patyrę skyrybų teisininkai gali tikrai pasiūlyti ir užtikrinti Jums išskirtinę galimybę – skyrybų teisines paslaugas Lietuvoje ir užsienyje, kurios ne tik sutaupo laiko ir pinigų, bet taip pat užtikrina sėkmingą ir greitą skyrybų procesą ir be jokio advokato!

Skyrybų teisininkai gali atlikti daugelį skyrybose reikalingų procesinių veiksmų, įskaitant skyrybų dokumentų teismui parengimą, duomenų surinkimą iš valstybės įstaigų, teismo proceso inicijavimą ir pan.

Taip pat nėra jokių tarpininkavimų su advokatais, kurie vilkina skyrybų dokumentų parengimą, išrašų surinkimą ar delsia pateikti papildomus dokumentus teismui. Skyrybų teisininkai irgi gali turėti tiesioginius prisijungimus prie visų registrų (Nekilnojamojo turto, Regitra (transporto priemonių), Gyventojų registro), kuriuos ne kiekvienas skyrybų advokatas turi, tad informaciją galima gauti ir per 1 minutę! Todėl kartais skyrybų teisininkai kur kas pranašesni už skyrybų advokatus.

Tad jeigu jus domina greitos skyrybos internetu ir be advokato, rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų teisininkų pagalbą ir jūsų lūkesčiai nebus nuvilti. Skyrybos be advokato pagalbos atsieis Jums greičiau, sklandžiau ir neprarandant pinigų.

Daugiau apie skyrybas be advokato skaitykite: https://teisesangelai.lt/