Teisės Angelai » Skyrybos bendru sutarimu

Skyrybos bendru sutarimu

Skyrybos bendru sutikimu Lietuvoje nėra lengva tema, tačiau tvarkos supratimas gali palengvinti šį procesą. Santuokos nutraukimas bendru sutarimu arba kitaip skyrybos be advokato – tai pats paprasčiausias, greičiausias ir pigiausias būdas nutraukti santuoką, kadangi:

 1. sutuoktiniai yra atleidžiami nuo žyminio mokesčio mokėjimo,
 2. visus reikalingus skyrybų dokumentus suruošiame per 1-3 dienas, esant skubiam atvejui per 2 val.
 3. įstatymas numato, kad prašymai dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu teisme išnagrinėjami ne vėliau kaip per trisdešimt dienų nuo jų priėmimo dienos, ir
 4. nereikalinga nei vienai šaliai advokato atstovavimas, skyrybos vyksta be advokato rašytine tvarka.

Šiuo būdu jūs galėsite nutraukti santuoką ne tik Lietuvoje (Vilnius, Kaunas, Klaipėda, Šiauliai, Panevėžys, Alytus, Marijampolė, Utena, Plungė, Tauragė ir kituose miestuose ar jų rajonuose), bet ir užsienyje (UK (Anglijoje), Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Kanadoje, Amerikoje, Japonijoje ar kitoje pasaulio valstybėje).

Visada rekomenduojame pasitarti su skyrybų teisininkais. Draugų patarimai, pavyzdžiai internete negali prilygti su individualia skyrybų teisininko konsultacija, padėsiančia tiksliai ir konkrečiai suderinti skyrybų sąlygas, kuriomis buvę sutuoktiniai gyvens po skyrybų – ypač kai jie buvo ir lieka susieti vaikais, kreditoriniais įsipareigojimais ir pan. Tad kreipkitės šiais kontaktais arba pradėkite skyrybų procesą jau dabar užpildydami skyrybų anketą

Skyrybos bendru sutarimu – Skyrybos teisme ar pas notarą?

Skyrybos bendru sutarimu teisme (internetu)

Teismine tvarka santuoka nutraukiama bendru sutarimu, jei atitikate tokias sąlygas:

 • Nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai;
 • Santuoka įregistruota/apskaityta Lietuvoje (jei neregistruota, įregistravimu galime pasirūpinti ir mes);
 • Turite bendrų nepilnamečių vaikų;
 • Susitarėte dėl santuokos nutraukimo pasekmių.

Skyrybos bendru sutarimu pas notarą

Notarine (ne teismine) tvarka skyrybos bendru sutarimu vyksta, jei atitinkate tokias sąlygas:

 • Nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei metai, t.y. sutuoktiniai turi daugiau nei metus netvarkyti bendro ūkio ir negyventi santuokinio gyvenimo;
 • Santuoka įregistruota/apskaityta Lietuvoje (jei neregistruota, įregistravimu galime pasirūpinti ir mes);
 • Sutuoktiniai neturi bendrų nepilnamečių vaikų;
 • Susitarė dėl santuokos nutraukimo pasekmių;

Be to, esminis skirtumas kuomet vyksta skyrybos bendru sutarimu teisme, dažniausiai nereikia dalyvauti abiems sutuoktiniams ir galima viską sutvarkyti internetu, o skirianti pas notarą, jau reikės abiems atvykti, ir abiejų sutuoktinių dalyvavimas yra būtinas, nebent turite abu kvalifikuotą elektroninį parašą arba SMART-ID.

Tačiau, teisės aktuose yra išimčių, kuomet, kad ir neturite bendrų nepilnamečių vaikų, galima santuoką nutraukti ir teisme. Taip nepatiriant notarui mokamus mokesčius: 200 eur (už santuokos nutraukimą) + 0,17 proc. nuo turto vertės (už turto padalijimą) bei nedalyvaujat (nuotoliniu būdu, nevykstant pas notarą). Taigi, galima sutaupyti nuo 300 iki 500 eur ar daugiau.

Labai svarbu įvertinti konkrečią jūsų situaciją ir poreikius, todėl užpildykite šią trumpą skyrybų anketą, o mūsų skyrybų teisininkai atliks jūsų atvejo analizę ir pateiks išskirtinį pasiūlymą Jums, tiksliai įvertindami ar patirsite notarui išlaidas ar jų išvengsite.

Plačiau apie skyrybas pas notarą galima pasiskaityti paspaudus nuorodą Skyrybos pas notarą.

Norite išsiskirti nepraėjus metams po santuokos sudarymo?

Skyrybos bendru sutarimu įmanoma nepraėjus metams!! Mes sutvarkome skyrybas, kai nėra praėję metai nuo santuokos sudarymo. Kreipkitės.
Užpildykite “Santuokos nutraukimo anketą” ir būkite nuo skyrybų tik per vieną žingsnį! Santuoka nutraukiama per 1-2 mėn. Viskas priklauso kaip greitai abu pasirašysite skyrybų dokumentus. Mes esame savo srities profesionalai!

Skyrybos gyvenantiems užsienyje

Nusprendėte skirtis, tačiau nežinote nuo ko pradėti skyrybas? Gyvenate Anglijoje, Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Kanadoje, JAV, Ispanijoje ar kitoje valstybėje ir norite santuoką nutraukti negrįžę į Lietuvą? Mes siekiame, kad visi mūsų klientai, nepriklausomai nuo to, ar jie yra Lietuvoje, ar užsienyje, galėtų pasinaudoti skyrybų internetu privalumais. Mūsų tikslas – užtikrinti klientams galimybę santuokos nutraukimo procesą lengvai ir patogiai tvarkyti, net jei jie gyvena užsienyje.

Daugiau apie skyrybos gyvenantiems užsienyje arba skyrybos internetu.

TOP KONTORA. Skyrybos bendru sutarimu pas mus?

Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti; InterneteFacebook; ✯✯✯✯✯;

Žinomumas! Mes dalyvaujame įvairiose laidose: TV3, TV6 („Pasaulis pagal moteris”), LNK („Labas vakaras, Lietuva”), M-1, M-1 plius ir t.t. Video reportažas apie skyrybas, Spausk čia

Profesionali patirtis daugiau nei 10 metų. Mūsų skyrybų teisininko diskusija apie Vedybas, skyrybas ir turto dalybas, spausk čia

Esame Stipriausi skyrybų sektoriuje Lietuvoje! Tarptautiniai apdovanojimai, spausk čia

Greitumas: Dokumentai paruošiami per 1 – 3 dienas, o esant skubiam atvejui net ir per 2 val!

Visapusė profesionalių skyrybų teisininkų pagalba klientui konsultuojant ir parenkant geriausius kliento lūkesčius atitinkančius sprendimus. Mūsų profesionalūs skyrybų teisininkai ras jums tinkamiausią sprendimą, kaip pasiekti jūsų lūkesčius atitinkančias sąlygas.

Paslauga tinkama gyvenantiems užsienyje: Skyrybos internetu UK (Anglijoje), Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Kanadoje, Amerikoje, Japonijoje ar kitoje pasaulio valstybėje.

Kokybiškumas: Mūsų skyrybų teisininkų garantuojami kokybiški ir įstatymus atitinkantys dokumentai, ir už tai Iš jūsų “nenuplėš” kosminės pinigų sumos.

Vidutiniškai per metu išskiriame daugiau nei 300 klientų, tad drąsiai patikėkite sutvarkyti jūsų skyrybas mums!

Pas mus nėra jokių tarpininkavimų su advokatais, kurie vilkina skyrybų dokumentų parengimą, išrašų surinkimą ar delsia pateikti papildomus dokumentus teismui. Mūsų skyrybų teisininkai turi tiesioginius prisijungimus prie visų registrų (Nekilnojamojo turto, Regitra (transporto priemonių), Gyventojų registro), kuriuos ne kiekvienas advokatas turi, tad informaciją gauname per 1 minutę! Todėl mes esame kur kas pranašesni už skyrybų advokatus.

Tad jeigu jus domina pigios ir greitos skyrybos internetu, rinkitės tik kvalifikuotą patyrusių skyrybų teisininkų pagalbą ir jūsų lūkesčiai nebus nuvilti. Skyrybos be advokato pagalbos atsieis Jums greičiau, sklandžiau ir neprarandant pinigų.

Skyrybos bendru sutarimu kaina (pilni dokumentai teismui):

 • dokumentų paruošimo teismui, kai sutuoktiniai neturi vaikų, skolų/kreditų ar įgyto turto, kaina nuo 100 EUR
 • dokumentų  paruošimas, kai sutuoktiniai turi vaikų, skolų/kreditų ar turto, kaina nuo 100-200 EUR

Taigi būsimos skyrybų kainos bendru sutarimu vertinimo prasme svarbiausia yra tai, kokiomis aplinkybėmis vyksta skyrybos. Kai sutuoktiniai nutraukia santuoką bendru sutarimu, tai palengvina bendro turto pasidalijimą, vaiko išlaikymo susitarimą ir kitų susijusių su santuokos nutraukimu klausimų išsprendimą be teismo įsikišimo. Tokiu atveju nereikia mokėti teismui žyminio mokesčio, kuris gali siekti ir keletą tūkstančių Eur. Taip pat nereikia mokėti advokatams papildomų, kartais neadekvačių mokesčių, bei neeikvoti laiko advokatams, kurie turėdami daugybę bylų negalės skirti pakankamai laiko Jums. Visą procedūrą galima vykdyti mūsų skyrybų teisininkų pagalba, nereikalaujant advokato paslaugų, už prieinamą kainą, ir su išskirtiniu dėmesiu tik Jums.

Norite sužinoti tikslią savo skyrybų bendru sutarimu kainą?

Užpildykite šią trumpą anketą ir gaukite atsakymą per 5 minutes! Skyrybų kaina.

Kaip atrodys jūsų skyrybų procesas bendru sutarimu teisme

Skyrybų dokumentų rengimas

Pateikiate skyrybų anketą.
Po anketos pateikimo konsultacija su skyrybų teisininku telefonu arba email (esant reikalui);
Atsiunčiama teisinių paslaugų sutartis apie mūsų įsipareigojimą sutvarkyti jūsų skyrybų procesą;
Esant jūsų pageidavimui, surenkamos skyrybų procesui reikalingos pažymos (per 1-3 dienas);
Parengiami ir pateikiami pasirašymui jums skyrybų dokumentai (per 1-3 dienas);

Skyrybų dokumentų siuntimas

Atsiunčiate mums pasirašytus skyrybų dokumentus (fotografuoti/skenuoti).
Konsultacijos telefonu/email su skyrybų teisininku/ekspertu (esant reikalui).

Skyrybų proceso pradžia

Paruoštus skyrybų dokumentus mes pateikiame teismui.
Laukiame svarstymo datos paskelbimo.
Skyrybų svarstymas teisme paskelbiamas.
Apie datą informuojame klientą.

Kartais (dokumentų tikslinimas):

Jei Teismui kyla klausimų, gali prireikti pateikti dokumentų patikslinimus/papildymus.
Pataisymus ir papildymus paruošia bei pateikia mūsų skyrybų teisininkai.

Teismo sprendimas dėl santuokos nutraukimo

Paskutinis Teismo svarstymas ir sprendimo priėmimas.
Klientui atsiunčiame teismo sprendimą.

Santuokos nutraukimo įsigaliojimas

Teismo nuosprendis įsigalioja per 30 dienų. Ištuokos dokumento paruošimas trunka apie 1-2 savaites (jei norėsite jį išsiimti).
Esant papildomų klausimų visada atsakome.

Skyrybos internetu (kai turi nepilnamečių vaikų)

Užpildykite “Santuokos nutraukimo anketą” ir būkite nuo skyrybų tik per vieną žingsnį! Skyrybų dokumentus teismui galėsite pateikti asmeniškai arba internetu.

Skyrybos bendru sutarimu be advokato teisme sąlygos

1. nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai

Toks terminas nustatytas siekiant išsaugoti santykių stabilumą, užkirsti kelią lengvabūdiškiems, neapgalvotiems, impulsyviems sutuoktinių sprendimams ir nesudaryti sąlygų fiktyvioms santuokoms. Kita vertus, vienų metų terminas yra pakankamas patiems sutuoktiniams įsitikinti, ar įmanomas tolesnis bendras jų gyvenimas. Tačiau šis terminas taikomas tik nutraukiant santuoką bendru sutuoktinių prašymu. Nutraukti santuoką kitais įstatyme numatytais pagrindais galima ir nepraėjus metams, kai ji sudaryta.

2. kai sutuoktiniai sutaria dėl teisinių santuokos nutraukimo pasekmių

Jeigu sutuoktiniai sutaria, kad jų santuoka iširo, tačiau nesutaria dėl teisinių santuokos nutraukimo padarinių, nutraukti santuokos bendru sutuoktinių sutarimu negalima. Aplinkybę, kad sutuoktiniai sutaria dėl teisinių skyrybų padarinių, gali patvirtinti tik šiuo klausimu sutuoktinių raštu sudaryta sutartis. Tokią sutartį sutuoktiniai gali surašyti ir patys, tačiau patartina, kad jų prašymu ją parengtų mūsų profesionalūs skyrybų teisininkai, kadangi netinkamas formuluotės įrašymas gali tapti skausmingas ar sukelti ateityje nepataisomas pasekmes. Joje privalo būti aptarta:

 • turto, esančio bendrąja jungtine sutuoktinių nuosavybe, padalijimas
 • sutuoktinių tarpusavio išlaikymas (jei to pageidauja ir sutinka kitas sutuoktinis). Šiuo atveju sutartyje įvardijama, kuris sutuoktinis kuriam teiks išlaikymą, ir nurodoma išlaikymo dydis ir būdas.
 • jeigu sutuoktiniai turi nepilnamečių vaikų – su kuriuo iš tėvų išsiskyrus jie lieka gyventi, t.y. sutuoktiniai privalo susitarti dėl nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos nutraukus santuoką.
 • nepilnamečių vaikų išlaikymas, t.y. privalo būti numatytas konkretus jų išlaikymo dydis ir būdas.
 • kreditorinių įsipareigojimų (skolų) įvykdymas, t.y. kas kokius kreditorinius įsipareigojimus (skolas) įvykdys.

Išsiskirkite patys, skyrybos be advokato!

Profesionalūs skyrybų teisininkai užtikrins, kad greitos skyrybos internetu Jums padės:

 1. Sutaupyti nuo 200 – 500 €! Nes tiek papildomai dar kainuotų skyrybos, jei samdytumėtės skyrybų advokatą.
 2. Sutaupysite ne tik pinigus, bet ir laiką, kurį paprastai leistumėte ieškodami dokumentų ar susitikinėdami su advokatais, kurių sąžiningumas ir atsakomybė gali nevisada būti garantuota, kadangi advokatai, turėdami daugybę bylų, kartais negali skirti pakankamai dėmesio Jums.
 3. Paprasta užpildyti skyrybų anketą. O jei kils neaiškumų – rašykite ir mes jums atsakysime per 24 val.
 4. Garantuojame konfidencialumą ir jūsų duomenų apsaugą.
 5. VISADA: Po anketos pateikimo mes susisiekiame ir viską aptariame detaliau. Todėl gausite kokybišką profesionalaus skyrybų teisininko konsultaciją.

Skiriantis bendru sutarimu teisme reikalingi dokumentai:

 • Santuokos liudijimas (originalas);
 • patvirtintos paso kopijos;
 • patvirtintos vaikų gimimo liudijimų kopijos (jei turite vaikų);
 • patvirtinta pažyma apie šeimos sudėtį ir deklaruotą gyvenamąją vietą;
 • patvirtinta pažymos apie turimą nekilnojamąjį turtą iš VĮ Registrų centras;
 • patvirtintos pažymos apie transporto priemones iš VĮ Regitra;
 • kreditorinių įsipareigojimų sutartys (jei turite).
 • Kiti aplinkybes įrodantys dokumentai.

Esminius/trūkstamus teismui reikalingus dokumentus galime surinkti mes už papildomą mokestį (nuo 80 EUR).

Skyrybos bendru sutarimu toliau

Šios bylos priklauso sutuoktinių gyvenamosios vietos apylinkės teismo kompetencijai. Jeigu sutuoktiniai neturi bendros gyvenamosios vietos, šios bylos priklauso nagrinėti vieno iš sutuoktinių gyvenamosios vietos apylinkės teismui abiejų sutuoktinių pasirinkimu. Esant pageidavimui, galite pasirinkti kurio miesto apylinkės teismas nagrinėtų santuokos nutraukimo bylą.

Norint, kad skyrybos bendru sutarimu vyktų, toje pačioje byloje būtina išspręsti ir visus klausimus, susijusius su jos nutraukimu (juos aptarėme aukščiau). Tiek rengdamasis nagrinėti skyrybų bylą, tiek ją nagrinėdamas teismas privalo imtis priemonių, kad sutuoktiniai susitaikytų. Vienas iš tokių būdų – bylos nagrinėjimo sustabdymas, suteikiant teismui teisę nustatyti ne ilgesnį kaip šešių mėnesių terminą sutuoktiniams susitaikyti. Sustabdyta byla atnaujinama bet kurio sutuoktinio prašymu. Tačiau ši priemonė ne vienintelė. Teismas, siekdamas šio tikslo, gali imtis ir kitų priemonių: rengdamasis nagrinėti bylą surengti neformalius pokalbius su sutuoktiniais, rinktis žodinį, o ne rašytinį procesą ir panašiai. Tad įvertinę šias aplinkybes, mes parengiame skyrybų dokumentus, jog nereikėtų Jums dalyvauti teisme ir neskirtų termino susitaikymui.

Nenorite dalyvauti skyrybų teismo procese?

Mes pasirūpiname, kad Jums nereikėtų dalyvauti santuokos nutraukimo (skyrybų) procese. Teismas priims sprendimą dėl santuokos nutraukimo Jums nedalyvaujant (be advokatų).

Noriu pradėti skyrybų procesą

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ