Teisės Angelai » Skyrybos – nuo ko pradėti?

Skyrybų procesas. Skyrybos – nuo ko pradėti? Kur kreiptis?

Skyrybų procesas – kaip pradėti skyrybas? Kur kreiptis?

Skyrybų procesas Lietuvoje – kaip pradėti skyrybas? Kur kreiptis? Dažniausiai kiekvienam kyla tokie klausimai. Pagal galiojančius Lietuvos Respublikos teisės aktus santuoką nutraukia tik teismas. Kokį santuokos nutraukimo būdą pasirinkti, priklauso nuo sutuoktinių (sutuoktinio) valios ir bendros situacijos.

Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse yra numatyti trys galimi santuokos nutraukimo atvejai:

Papildoma:

santuokos nutraukimas gyvenant užsienyje


Plačiau apie skyrybas, nuo ko jas pradėti? kur kreiptis? skyrybos gyvenantiems užsienyje? turto dalybos, vaiko išlaikymas, skyrybos internetu, skyrybos bendru sutarimu ir kiti klausimai pasakoja mūsų šeimos bylų teisininkas TV3 laidoje „Pasaulis pagal moteris” video reportaže Spausk čia.

Dažniausiai užduodami klausimai

Domina skyrybos – nuo ko man pradėti? Kur kreiptis dėl skyrybų?

Jei nusprendėte nutraukti santuoką Lietuvoje, visų pirma siūlome šiuo savo sprendimu pasidalinti su sutuoktiniu – galbūt Jums pavyks išsiskirti bendru sutikimu – toks santuokos nutraukimo būdas yra pigesnis, bei greitesnis.

Jei nepavyksta susitarti, arba susitarimui pasiekti trūksta žinių – kreipkitės pas mus. Mes jus nukreipsime tinkama linkme ir surasime Jums geriausią variantą – pavyks rasti abi puses tenkinantį sprendimą.

Žinokite, kad nutraukiant santuoką būtina pasidalinti bendrai užgyventą turtą bei skolas, nuspręsti su kuriuo iš tėvų liks gyventi nepilnamečiai vaikai, kokio dydžio išlaikymas jiems bus mokamas.

Jei santuoka nutraukiama abiejų sutuoktinių bendru sutikimu, sutuoktiniai dažniausiai nekviečiami į teismo posėdį, kurio netenka laukti ilgai. Tačiau jei skiriatės dėl kito sutuoktinio kaltės, teks nusiteikti ilgesniam santuokos nutraukimo procesui, kuris gali trukti ilgiau nei šešis mėnesius.

Jei domina mūsų paslaugos kreipkitės dėl skyrybų pateikdami prašymą žemiau užpildant skyrybų anketą:

Santuokos nutraukimo anketa

Kiek kainuoja skyrybos?

100 €. Daugiau apie skyrybų kainą galite sužinoti skyrybų kaina Lietuvoje.

Skyrybų kaina Lietuvoje priklauso nuo daugelio aplinkybių. Visų pirma ar pavyko su sutuoktiniu susitarti nutraukti santuoką bendru sutarimu ar vis tik nepavyko susitarti ir tenka kreiptis dėl skyrybų vieno iniciatyva.

Gyvename užsienyje. Ar galime nutraukti santuoką Lietuvoje? Koks skyrybų procesas?

Taip, galite. Daugiau galite sužinoti apie mūsų teikiamą paslaugą dėl skyrybų Skyrybos gyvenantiems užsienyje.

Kodėl Lietuvoje? Pirmiausia, Lietuvoje yra aiški teismų sistema, nagrinėjanti santuokos nutraukimo bylas. Antra, turime aiškią įstatyminę bazę, o internete galima rasti daug naudingos informacijos apie skyrybas internetu. Trečia, galimybė susipažinti su visais santuokos nutraukimo dokumentais gimtąja kalba ir dalyvauti skyrybų procese.

Skyrybos Lietuvoje

Skyrybos Lietuvoje – procesas, kuris reikalauja laiko ir profesionalių žinių, tačiau tvarkos supratimas gali palengvinti šį procesą. Tad kaip viską greitai ir patogiai tvarkyti internetu? Tikrai nesijaudinkite, mes galime pasiūlyti išskirtinę jums galimybę visą skyrybų procesą pradėti ir užbaigti elektroniniu būdu (skyrybos internetu). Šiuo būdu jūs galėsite nutraukti santuoką ne tik Lietuvoje (Vilniuje, Kaune, Klaipėdoje, Šiauliuose, Panevėžyje, Alytuje, Marijampolėje, Utenoje, Plungėje, Tauragėje ir pan. ar jų rajonuose), bet ir užsienyje (UK (Anglijoje), Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Ispanijoje, Kanadoje, Amerikoje, Japonijoje ar kitoje pasaulio valstybėje). Mūsų skyrybų teisininkai siūlo skyrybų paslaugas ir konsultacijas susijusias su santuokos nutraukimu gyvenantiems Lietuvos Respublikos piliečiams visame pasaulyje. Tad jei svarstote apie skyrybas, mūsų skyrybų teisininkai yra pasirengę jums padėti.

Kiek kainuoja konsultacijos?

Konsultacijos dėl skyrybų nemokamos. Kreipkitės telefonu +370 689 50505 arba pateikite užklausą.

Kiek laiko užtrunka skyrybų procesas?

Bendru sutikimu skyrybos užtrunka nuo 4 dienų iki mėnesio. Dažniausiai teismas išskiria per 10-15 dienų. Viskas priklauso nuo teisėjo (teismo) užimtumo.

Ar galima nutraukti santuoką abiems sutuoktiniams nedalyvaujant teismo posėdyje?

Taip, galima. Tai mūsų speciali paslauga „skyrybos be advokato”. Parengiame teismui dokumentus, jog nei Jums nei kitam sutuoktiniui nereikėtų dalyvauti teismo posėdyje ar samdytis advokatą, tačiau, jei susiklostytų, jog reikės jums advokato, galėsime pasirūpinti.

Kiek laiko užtrunka skyrybų dokumentų parengimas?

Stengiamės, kad klientas jau kitą dieną turėtų parengtus teismui dokumentus.

Turime skolų antstoliams. Kaip sužinoti?

Turite skolų Lietuvoje, tačiau nežinote detalaus sąrašo? Esant pageidavimui mes už papildomą 80 € mokestį gausime informaciją apie bet kurio sutuoktinio vardu vykdomas skolas tiek iki santuokos, tiek santuokos metu. Svarbu žinoti, jog teismui reikia pateikti tiek iki santuokos, tiek santuokos metu įgytas visas asmenines arba bendras sutuoktinių skolas.

Kokios dažniausiai daromos klaidos skyrybų procese skyryboms bendru sutarimu?

Dažniausiai skiriantis sutuoktiniai daro tokias klaidas nurodytas čia (Spausti).

Reikalinga pateikti notaro arba advokato patvirtintas dokumentų kopijas. Kiek kainuoja dokumentų patvirtinimas?

LR Civilinio proceso kodeksas numato, jog teismui pateikiamos dokumentų kopijos turi būti patvirtintos notaro ar advokato. Kitu atveju jūsų skyrybų dokumentai bus teismo atmesti. Tai reiškia, jog jūs papildomai patirsite ir už notaro arba advokato paslaugas 100-200 EUR. Todėl, pirkdami internetu skyrybų dokumentus (pvz. skyrybos, greitosskyrybos, e-skyrybos ir pan.) bendru sutarimu neužtikrinama tokios kainos, kurias publikuoja viešumoje. Rezultate jos ženkliai didesnės. Daugiau informacijos Dažniausiai daromos klaidos.

Mes parengiame skyrybų dokumentus, taip, kad nereikėtų jums kreiptis į notarą dėl kopijų patvirtinimo, todėl jokių papildomų mokesčių jūs neturėsite, o dokumentų vežti niekur neprireiks (viskas sutvarkoma internetu).

Skyrybos ir turto dalybos

Skyrybos gali būti taikios, tačiau kartais taikiai nepavyksta. Kad šios dalybos būtų kuo lengvesnės, būtina žinoti kelis svarbius aspektus. Plačiau skyrybos ir turto dalybos.

Kaip atrodys mūsų skyrybų procesas?

Pirmoji skyrybų proceso stadija (Skyrybų dokumentų rengimas)

Pateikiate skyrybų anketą.
Po anketos pateikimo konsultacija su skyrybų ekspertu/teisininku telefonu arba email (esant reikalui);
Atsiunčiama teisinių paslaugų sutartis apie mūsų įsipareigojimą sutvarkyti jūsų skyrybų procesą;
Esant jūsų pageidavimui, surenkamos skyrybų procesui reikalingos pažymos (per 1-3 dienas);
Parengiami ir pateikiami pasirašymui jums skyrybų dokumentai (per 1-3 dienas);

Antroji skyrybų proceso stadija (Atsiunčiate skyyrbų dokumentus)

Atsiunčiate mums pasirašytus skyrybų dokumentus (fotografuoti/skenuoti).
Konsultacijos telefonu/email su skyrybų ekspertu/teisininku (esant reikalui).

Trečioji skyrybų proceso stadija (Skyrybų proceso pradžia)

Paruoštus skyrybų dokumentus mes pateikiame teismui.
Laukiame svarstymo datos paskelbimo.
Skyrybų svarstymas teisme paskelbiamas.
Apie datą informuojame klientą.

Kartais (skyrybų dokumentų tikslinimas)

Jei Teismui kyla klausimų, gali prireikti pateikti dokumentų patikslinimus/papildymus.
Pataisymus ir papildymus paruošia bei pateikia mūsų skyrybų ekspertai/teisininkai.

Ketvirtoji skyrybų proceso stadija (Teismo nuosprendis dėl santuokos nutraukimo)

Paskutinis Teismo svarstymas ir sprendimo priėmimas.
Klientui atsiunčiame teismo sprendimą tą pačią dieną po teismo sprendimo. Kaip atrodo, spausk čia.

Santuokos nutraukimo įsigaliojimas

Teismo nuosprendis įsigalioja per 30 dienų. Ištuokos dokumento paruošimas trunka apie 1-2 savaites (jei norėsite jį išsiimti).
Esant papildomų klausimų visada atsakome.

Kokie dokumentai reikalingi pateikti teismui skiriantis?

Reikalingi dokumentai:

 • pareiškimas dėl santuokos nutraukimo bendru sutarimu, pasirašytas abiejų sutuoktinių / ieškinys dėl santuokos nutraukimo dėl sutuoktinio kaltės / prašymas dėl santuokos nutraukimo vieno iš sutuoktinių prašymu (visus dokumentus parengsime mes);
 • sutartis dėl santuokos nutraukimo pasekmių, pasirašyta abiejų sutuoktinių, jei santuoka nutraukiama sutuoktinių bendru sutarimu (parengsime mes);
 • santuokos liudijimas (originalas);
 • Patvirtinti vaikų gimimo liudijimai (jei turite vaikų);
 • Patvirtinta pažyma iš VĮ „Registrų centras” apie registruotą nekilnojamąjį turtą;
 • Patvirtintos pažymos iš VĮ „Regitra” apie įregistruotas transporto priemones abiejų sutuoktinių vardu;
 • Patvirtinti kreditorinių įsipareigojimų (skolų) sutarčių (pirkimo – pardavimo išsimokėtinai, būsto kreditavimo, piniginės paskolos, vartojimo kreditų sutarčių ir kt.) kopijos;
 • Patvirtinta asmens dokumento kopija;
 • Patvirtinta šeimos sudėties pažyma.

Kaip užsisakyti reikalingus dokumentus/pažymas?

Kadangi teismui teikiamos pažymos tiek vieno, tiek kito sutuoktinio vardu atskirai (bendros pažymos teismui netinka), mes galime ne tik parengti reikalingus skyrybų dokumentus, bet ir surinkti visas reikalingas pažymas už Jus abu iš registrų, tad galėsite niekur nevaikščiodami gauti viską viename!

Noriu užsisakyti pas Jus paslaugas?

Kreipkitės dėl skyrybų pateikdami skyrybų anketą ir mes su Jumis susisieksime, pasakysime kainą, jei kaina Jums netiks – paslaugos galėsite atsisakyti.

Ką daryti, jei nesutariame dėl skyrybų bendru sutarimu?

Skyrybų procesą gali inicijuoti vienas sutuoktinis. Dažniausiai po tokio inicijavimo kitas sutuoktinis sutinka dėl jam galimų padarinių (iš teismo priteistinos kitai pusei didesnės turto dalies, didesnio vaikams išlaikymo ir pan.). Daugiau apie skyrybas dėl sutuoktinių kaltės.

Kada rinktis skyrybas bendru sutikimu?

 • Nuo santuokos sudarymo yra praėję daugiau nei vieneri metai (galima ir nepraėjus metams);
 • Abu sutuoktiniai yra sutarę dėl santuokos nutraukimo (turto padalijimo, vaikų išlaikymo sumos ir pan.);
 • Abu sutuoktiniai yra visiškai veiksnūs;
 • Santuoka sudaryta/apskaityta civilinės metrikacijos skyriuje;
 • Norite sutaupyti pinigus ir laiką (nesisamdant brangiai kainuojančių advokatų);

Kokie Jūsų privalumai?

 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai. Mūsų klientai visada lieka patenkinti; InterneteFacebook; ✯✯✯✯✯;
 • Ilgametė patirtis.
 • Žinomumas! Mes dalyvaujame įvairiose laidose: TV3, TV6 („Pasaulis pagal moteris”), LNK („Labas vakaras, Lietuva”), M-1, M-1 plius ir t.t. Video reportažas apie skyrybas, Spausk čia.
 • Profesionali patirtis daugiau nei 10 metų. Mūsų skyrybų teisininko diskusija apie Vedybas, skyrybas ir dalybas, Spausk čia.
 • Esame Stipriausi skyrybų sektoriuje Lietuvoje! Tarptautiniai apdovanojimai, spausk čia.
 • Greitumas: Dokumentai paruošiami per 24 val!
 • Nenuplėš „kosminės” kainos!
 • Pasiekimai: Dedame visas pastangas, kad skyrybų procesas praeitų Jums kuo sklandžiau ir greičiau. Mūsų pasiekimas teismo sprendimas per 3-4 dienas! Netiki? Spausk čia
 • Paslauga tinkama gyvenantiems Anglijoje (UK), Airijoje, Norvegijoje, Vokietijoje, Ispanijoje ar kitoje valstybėje.
 • Mes pasirūpinsime, kad skyrybos praeitų be Jūsų dalyvavimo teisme.
 • Visapusė pagalba klientui konsultuojant ir parenkant geriausius kliento lūkesčius atitinkančius sprendimus;
 • Kokybiškumas: Garantuojami kokybiški ir įstatymus atitinkantys dokumentai.
 • Apmokėjimo politika. Pageidaujant dalinis apmokėjimas;
 • Vidutiniškai per metu išskiriame daugiau nei 300 klientų, tad drąsiai patikėkite sutvarkyti jūsų skyrybas mums!

Sužinok, kodėl verta rinktis skyrybas pas mus!

 1. Sutaupote nuo 100 – 500 €! Nes tiek kainuotų skyrybų dokumentai, jei samdytumėtės skyrybų advokatą.
 2. Sutaupote daug laiko, kurį sugaištumėte patys ieškodami dokumentų ar susitikinėdami su skyrybų advokatu.
 3. Sutaupote daug laiko, kuris užimtų atvykimams ir dalyvavimams teismo posėdžiuose.
 4. 100 % pinigų grąžinimo garantija.
 5. Paprasta užpildyti skyrybų anketą. O jei kils neaiškumų – rašykite ir mes jums atsakysime per 24 val.
 6. Garantuojame konfidencialumą ir jūsų duomenų apsaugą.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ