Teisės Angelai » Skyrybų kaina Lietuvoje

Skyrybų kaina Lietuvoje, kiek kainuoja skyrybos 2024?

Skyrybų internetu kaina

Mes siekiame būti skaidrūs ir teikti paslaugas be jokių paslėptų mokesčių. Į skyrybų kainą įskaičiuotos visos su skyrybų dokumentų paruošimu susijusios išlaidos:

Konsultacijos.
Visų skyrybų dokumentų paruošimas.
Esant pageidavimui pažymų surinkimas.
Derybos su sutuoktiniu (jeigu būtina).
Skyrybų dokumentų pateikimas į teismą ar notarui.

Nuo ko priklauso skyrybų kaina?

Skyrybų kaina Lietuvoje priklauso nuo daugelio aplinkybių. Visų pirma ar pavyko su sutuoktiniu susitarti nutraukti santuoką bendru sutarimu ar vis tik nepavyko susitarti ir tenka kreiptis dėl skyrybų vieno iniciatyva. Skyrybų kaina bendru sutarimu prasideda nuo 100 € ir sutuoktiniai yra atleidžiami nuo žyminio mokesčio teismui mokėjimo, o vieno iniciatyva kaina prasideda nuo 500 €, ir šiuo atveju jau atsiranda žyminis mokestis teismui tiek dėl santuokos nutraukimo, tiek dėl turto padalijimo.

Skyrybų mokesčiai teismui (dėl sutuoktinio/ių kaltės)

Žyminis mokestis už santuokos nutraukimą vieno iniciatyva – 100 €, ir jei turite dalintino turto žyminis mokestis apskaičiuojamas nuo dalijamos (norimos) turto vertės taip:

 • jei turto vertė yra iki 30 000 eurų – 3 % nuo turto vertės, bet ne mažiau kaip 20 eurų;
 • jei turto vertė didesnė kaip 30 000 eurų bet mažesnė kaip 100 000 eurų – 900 eurų + 2 % nuo turto vertės sumos, viršijančios 30 000 eurų;
 • jei turto vertė didesnės kaip 100 000 eurų sumos – 2300 eurų + 1 % nuo turto vertės, viršijančios 100 000 eurų.

Bendras žyminio mokesčio dydis turtiniuose ginčuose negali viršyti 15 000 eurų. Atkreiptinas dėmesys, kad žyminis mokestis yra indeksuojamas pagal ketvirčio vartotojų kainų indeksą, jei jis didesnis nei 110.

Skyrybų mokesčiai notarui (bendru sutarimu)

Nuo 2023 m. sausio mėn. 1 dienos įsigaliojo nauja tvarka, kuomet sutuoktiniai neturi bendrų nepilnamečių vaikų, santuoką bendru sutarimu nutraukia notaras. Notarui be skyrybų dokumentų mokami papildomi notariniai mokesčiai:

 • kai sutuoktiniai neturi dalijamo turto – 200 €;
 • kai sutuoktiniai turi dalijamo turto – 0,17 procento nuo viso dalijamo turto bendros vertės, bet ne mažiau kaip 70 eurų ir ne daugiau kaip 2 500 eurų plius 200 € už santuokos nutraukimą.
 • Kiti papildomi mokesčiai notariniams sandoriams.

Tačiau, teisės aktuose yra išimčių, kuomet, kad ir neturite bendrų nepilnamečių vaikų, galima santuoką nutraukti ir teisme. Taip sutaupant notarui mokamus mokesčius: 200 € (už santuokos nutraukimą) + 0,17 proc. nuo turto vertės (už turto padalijimą) bei nedalyvaujat (nuotoliniu būdu). Taigi, galima sutaupyti nuo 300 iki 500 € ar daugiau.

Skyrybų kaina už dokumentų teismui arba notarui parengimą

Skyrybų dokumentų rūšys ir jų reikalingumas priklauso nuo santuokos nutraukimo būdo. Santuoka gali būti nutraukiama abiejų sutuoktinių bendru sutikimu teisme, abiejų sutuoktinių bendru sutikimu notarine tvarka, vieno sutuoktinio prašymu ar dėl sutuoktinio kaltės. Kiekvienas šių būdų reikalauja tam tikrų dokumentų, kurių kaina prasideda:

 • šalių bendru susitarimu per teismą nuo 150 €
 • šalių bendru susitarimu per notarą nuo 100 €
 • dėl abiejų sutuoktinių kaltės nuo 350 €
 • dėl vieno sutuoktinio kaltės nuo 350 €
 • vieno sutuoktinio prašymu nuo 200 €

Kad tiksliau įvertinti kainą, vertinamos tokios aplinkybės:

 • nori santuoką nutraukti bendru sutarimu per teismą ar per notarą (jei neturi bendrų nepilnamečių vaikų);
 • sutuoktiniai turi/neturi nepilnamečių vaikų;
 • turi/neturi turto (nekilnojamas, kilnojamas);
 • sutuoktiniai turi/neturi įmonių (verslų);
 • bent vienas turi/neturi kreditų ar skolų antstoliams, kitokių įsipareigojimų (nuoma);
 • gyvena Lietuvoje ar užsienyje;
 • yra abu LR piliečiai ar yra kitos valstybės piliečių (reikalingi vertimai į sutuoktiniui suprantamą kalbą – vertimo paslaugos);
 • jei turite kompleksinę situaciją.

Kiek kainuoja pasiūlymo dėl skyrybų parengimas sutuoktiniui?

Mes siūlome išskirtinę paslaugą, skirtą abejojantiems sutuoktiniams, kurie nežino, kaip pradėti skyrybų procesą. Mūsų paslauga apima santuokos nutraukimo sąlygų pasiūlymo parengimą, kuriame išdėstome Jūsų viziją, kaip norėtumėte išspręsti visus klausimus. Šio pasiūlymo kaina yra 200 €. Po pasiūlymo parengimo, mes jį siunčiame Jūsų sutuoktiniui ir pradedame derybas. Esminis dalykas tai, jog taip nesiekiama sutuoktinį išgąsdinti ar pagrasinti skyrybomis, o bandymas išspręsti visus klausimus taikiai, sukuriant aiškų vaizdą, kaip galėtų atrodyti jūsų gyvenimas po santuokos nutraukimo.

Mūsų tikslas yra padėti sutuoktiniams rasti taikią išeitį iš sudėtingos situacijos, suteikiant jiems aiškų ir suprantamą planą, kaip tai galima padaryti.

Mūsų skyrybų kaina yra viena žemiausių Lietuvoje

Mūsų skyrybų kaina yra viena žemiausių Lietuvoje, tačiau skyrybų paslaugų kokybė yra viena iš aukščiausių!! Tą patvirtina ir klientų atsiliepimai „Labai operatyviai atliktas darbas, aiškiai viska išdėstė, viskas suprantama ir aišku. Ir kaina tikrai adekvati. Tikrai rekomenduoju”. Mes nenusileidžiame ir profesionaliems skyrybų advokatams, stengaimės išlaikyti aukštą profesionalumą už priimtiną kainą, kartais ir aplenkdami savo žiniomis ir profesionalumu pačius skyrybų advokatus.

Pas mus nėra jokių tarpininkavimų su advokatais, kurie vilkina skyrybų dokumentų parengimą, išrašų surinkimą ar delsia pateikti papildomus dokumentus teismui. Mūsų skyrybų teisininkai turi tiesioginius prisijungimus prie visų registrų (Nekilnojamojo turto, Regitra (transporto priemonių), Gyventojų registro), kuriuos ne kiekvienas advokatas turi, tad informaciją gauname per 1 minutę! Todėl mes esame kur kas pranašesni už skyrybų advokatus.

Norite sužinoti tikslią savo skyrybų kaina?

Labai svarbu įvertinti konkrečią jūsų situaciją ir poreikius, todėl galite kreiptis šiais kontaktais arba užpildykite šią trumpą Skyrybų kainos anketą, o mūsų skyrybų teisininkai atliks jūsų atvejo analizę ir pateiks išskirtinius sprendimus.

Paprašysime pakartoti, kadangi dėl neteisingo el. pašto prarandate galimybę gauti atsakymą