Teisės Angelai » Vaiko išlaikymo priteisimas

Alimentų priteisimas

Negaunate vaiko išlaikymo? Mes Jums padėsime

Vaiko tėvas nemoka vaikui išlaikymo? Bandote susitarti, tačiau jis kategoriškai atsisako vaiko išlaikymo? Padidėjo vaiko poreikiai, o jūsų pajamos nepakankamos išlaikyti vaiką? Kreipkitės į mus. Mes pasirūpinsime, jog tėvas atsakingai teiktų vaikui išlaikymą ir užtikrintų vaiko poreikius. Teismas priteis vaiko išlaikymui priklausančią sumą. Jeigu vaiko tėvas ilgą laiką neprisidėjo prie vaiko išlaikymo, tuomet kartu su nustatytu iki pilnametystės mokamu vaiko išlaikymu galima prašyti teismo priteisti vaikui išlaikymo įsiskolinimą, kuris negali būti didesnis už trejus metus.

Norėdami inicijuoti vaiko išlaikymo priteisimo procesą spauskite šią nuorodą alimentų priteisimas, kur Jūs būsite nukreipti į anketos pildymo paskyrą. Pateikus alimentų priteisimo anketą Mes iškarto su Jumis susisieksime ir įvertinsime proceso eigą bei aptarsime visas Jūsų galimybes.

Sužinokite daugiau: Alimentai internetu | Nepilnamečio vaiko išlaikymo priteisimas Nepilnamečio vaiko išlaikymo padidinimas | Pilnamečio vaiko išlaikymo priteisimas

Patikėkite Jūsų vaikui priklausančio vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimo formalumus mums

Mūsų advokatai specializuojasi alimentų priteisimo bylose, esame sukaupę didžiulę patirtį, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Esant poreikiui, paruošiama Jus bylai, jei neturėsite pakankamai pajamų samdytis advokatą. Mes Jus konsultuosime visame vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimo procese. Nuolatos teiksime visą informaciją apie proceso eigą, teismo prašymus ar priimtus sprendimus. Esant galimybei pasirūpinsime, jog teismas išnagrinėtų jūsų bylą Jums nedalyvaujant. Suteiksime visas būtinas tarpininkavimo ir atstovavimo paslaugas. Jums nereikės dėl nieko rūpintis, mes viskuo pasirūpinsime už Jus. Skambinkite dėl vaiko išlaikymo (alimentų) priteisimo mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Su mūsų klientų atsiliepimais susipažinkite paspaudę nuorodą klientų atsiliepimai.

Nelaukite ir kreipkitės dėl vaiko išlaikymo priteisimo kuo greičiau

Nors po to, kai kreipiamasi į teismą dėl vaiko išlaikymo priteisimo, alimentus privalu pradėti mokėti nuo teismo sprendimo įsiteisėjimo dienos, tačiau kol vyksta teismo procesas Jūs turite teisę reikalauti, kad vaikui būtų mokamas laikinas vaiko išlaikymas iki bus priimtas galutinis sprendimas nagrinėjamoje civilinėje byloje.

Priteisti alimentai vėliau gali būti padidinti

Laikui bėgant keičiasi tėvų turtinė padėtis; vaikas auga, o jo poreikiai irgi keičiasi. Todėl jeigu teismas priteisė tam tikro konkretaus dydžio vaiko išlaikymą (alimentus), tai dar nereiškia, kad teismo nustatytas alimentų dydis toks turi išlikti iki pat vaiko pilnametystės. Esant minėtiems pasikeitimams atsiranda teisė reikalauti teismo pakeisti ankstesniu sprendimu nustatytą alimentų dydį.

Apie vaiko alimentų padidinimo paslaugą plačiau skaitykite paspaudę nuorodą alimentų padidinimas.

Norėdami inicijuoti vaiko išlaikymo padidinimo procesą, spauskite šią nuorodą alimentų padidinimas, kur Jūs būsite nukreipti į anketos pildymo paskyrą. Šioje anketoje pateikus visą reikalingą informaciją, bus pradėti rengti alimentų padidinimui reikalingi procesiniai dokumentai.

Mes rekomenduojame Jums greitą alimentų prisiteisimo būdą – alimentai internetu

Plačiau apie paslaugą alimentai internetu Jūs galite skaityti paspausdami šią nuorodą alimentai internetu.

Paslauga “Alimentai internetu”, leidžia viską tvarkyti internetu. Tai vis populiarėjanti teisinė paslauga internetu. Vaiko išlaikymo priteisimo klausimus sprendžiant internetu klientas gauna kokybiškas paslaugas sugaišdamas labai mažai laiko. Advokatui bendraujant internetu su klientu visada randami optimalūs, tinkantys jam sprendimai. Jums nereikia atvykti į kontorą, galite būti net ir kitame pasaulio krašte. Todėl siekdami palengvinti jums darbą, negaišti laiko vykimams į advokatų kontoras, kur advokatas paims užmokestį, sukūrėme anketas, kurios padės mums greitai (max. per 1 dieną) ir patikimai paruošti procesinius dokumentus teismui Jums neišėjus iš namų be jokio valandinio užmokesčio! Jau sekančią dieną galėsite pristatyti dokumentus į teismą. Užpildykite anketą ir greitai užsitikrinsite savo vaiko išlaikymą!

Alimentų priteisimo anketa

Siūlome Jums prisiteisti alimentus internetu, nes tai patikimas, greitas ir pigiausias būdas pasiekti norimą rezultatą ir gauti Jūsų vaikui priklausantį vaiko išlaikymo (alimentų) dydį. Šiuo metu minimaliu alimentų dydžiu yra laikoma pusė minimalios mėnesinės algos, t. y. 274 eurų.

Mūsų paslaugų kainos

  • Išlaikymo (alimentų) savo vaikams priteisimas nuo 150 €
  • Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) padidinimas nuo 250 €
  • Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) dydžio sumažinimas nuo 250 €
  • Pilnamečio vaiko, kuris yra moksleivis/studentas išlaikymo priteisimas nuo 250 €
  • Prisiteisti vaikų išlaikymo (alimentų) skolą už pastaruosius metus 50 Eur
  • Atsiliepimo į ieškinį parengimas nuo 250 €
  • Dėl bendravimo tvarkos su vaiku ar vaiko gyvenamosios vietos nustatymo parengimas nuo 50 €
  • Tėvystės (motinystės) nustatymas arba nuginčijimas nuo 350 €

Norint prisiteisti alimentus, teismui reikia pateikti šiuos dokumentus

Paprastai tarp teismui teikiamų dokumentų yra: asmens tapatybės dokumentas; santuokos (ištuokos) liudijimas, jei susituokę; pažyma apie darbo užmokestį (gaunamas pajamas); Registrų centro pažyma; kt. Tai yra tik preliminarus sąrašas, tačiau kai tik užpildysite ir atsiųsite vaiko išlaikymo (alimentų) anketą su visais reikalingais duomenimis, atskirai įvertinę Jūsų situaciją susisiekę Jums patogiu būdu (el. paštu, telefonu) detalizuosime, kokių dokumentų reikia.