Teisės Angelai » Alimentų padidinimas

Alimentų padidinimas internetu kas tai?

Alimentų padidinimas.  Dažnai mūsų klientai teiraujasi „Man yra priteisti iš vaiko tėvo elementai 300 Lt. (86 €) kas mėnesį, taip pat įskaitant infliaciją. Tačiau mergaitei jau tuoj 9-eri metai, bet kaip gaunu 300 litų (86 €), tai daugiau ir negaunu. Euras nuvertės dar daugiau, brangs paslaugos nuolatos ir toliau ir aš už tuos 300 litus (86 €) beveik nieko nenupirksiu, ar man vis tiek daugiau jis neprivalo mokėti?”.

Teismui priėmus sprendimą ar įsakymą dėl išlaikymo priteisimo, iš esmės pasikeičia tėvų turtinė padėtis, teismas gali pagal vaiko, tėvo (motinos), globėjo (rūpintojo) arba valstybinės vaiko teisių apsaugos institucijos ar prokuroro ieškinį sumažinti arba padidinti išlaikymo dydį (CK 3.201 straipsnio 1 dalis).

Taigi, neužtenka priteisto vaiko išlaikymo (alimentų) dydžio? Mes padėsime padidinti alimentus.

Norėdami pradėti vaiko išlaikymo padidinimo procesą spauskite šią nuorodą alimentų padidinimas, kur Jūs būsite nukreipti į paraiškos užpildymo paskyrą. Šioje paraiškoje užpildžius visą reikalingą informaciją, mes su Jumis susisieksime ir viską aptarsime detaliau (visas galimybes ir t.t.). Jei jums viskas bus tinkama, pradėsime rengti alimentų padidinimui reikalingus dokumentus.

Patikėkite Jūsų vaikui priklausančio vaiko išlaikymo (alimentų) padidinimo formalumus mums

Mes specializuojamės šeimos teisės bylose, todėl nesunkiai išspręsime Jums kilusius klausimus. Viso proceso metu Jus konsultuos ir teiks nuolatinę informaciją, tad rūpintis procesu Jums nereikės. Apie visą eigą gausite Jums priimtinu būdu. Prireikus suteiksime ir atstovavimo paslaugas.

Skambinkite dėl vaiko išlaikymo (alimentų) padidinimo mums dabar arba susisiekite su mumis kitais svetainėje nurodytais kontaktais.

Mes siūlome Jums greičiausią alimentų prisiteisimo būdą – alimentai internetu.
Plačiau apie paslaugą alimentai internetu Jūs galite skaityti paspausdami šią nuorodą alimentai internetu.

Alimentai internetu leidžia į mus besikreipiantiems asmenims gauti visus reikalingus procesinius dokumentus nuotoliniu būdu (be advokato pagalbos), tai yra neišėjus iš namų. Tereikia užpildyti vieną iš alimentų internetu anketų:

alimentų priteisimas;

alimentų padidinimas;

alimentai pilnamečiui vaikui

ir Jums skirti procesiniai dokumentai bus pradėti rengti.

Kodėl verta rinktis alimentų padidinimo paslaugas pas mus?

 • Tik teigiami atsiliepimai ir įvertinimai; InterneteFacebook;
 • Ilgametė patirtis.
 • Greitumas: Dokumentai paruošiami per 1 – 3 dienas!
 • Visa pusė pagalba klientui konsultuojant ir parenkant geriausius kliento lūkesčius atitinkančius sprendimus;
 • Kokybiškumas: Garantuojami kokybiški ir įstatymus atitinkantys dokumentai.

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ

Mes teikiame teisines paslaugas alimentų padidinimo procese:

 • Konsultuojame žodžiu (telefonu, atvykus į biurą) ir raštu (el. paštu, pateikus užklausą). Paaiškiname nuo ko pradėti norint pasididinti alimentus (vaiko išlaikymą), koks tinkamiausias, greičiausias ir pigiausias alimentų (vaiko išlaikymo) pasididinimo būdas, kiek gali užtrukti procesas ir įvertinę visas bylos aplinkybes įvardijame paslaugos kainą;
 • Alimentų (vaiko išlaikymo) padidinimo procesinių dokumentų rengimas (ieškinys, atsiliepimas ir pan.);
 • Alimentų (vaiko išlaikymo) padidinimo bylų atstovavimas teismuose ir įvairiose kitose institucijose alimentų (vaiko išlaikymo) padidinimo proceso metu.

Vaiko išlaikymo priteisimo (alimentų padidinimo) kaina:

Išlaikymo (alimentų) savo vaikams priteisimas: Nuo 150 €
Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) padidinimas: Nuo 150 €
Priteisto vaikams išlaikymo (alimentų) dydžio sumažinimas: Nuo 250 €
Pilnamečio vaiko, kuris yra moksleivis/studentas išlaikymo priteisimas: Nuo 150 €
Prisiteisti vaikų išlaikymo (alimentų) skolą už pastaruosius metus: Nuo 150 €
Atsiliepimo į ieškinį parengimas: Nuo 250 €
Dėl bendravimo tvarkos su vaiku ar vaiko gyvenamosios vietos nustatymo parengimas: 50-100 €

*Visas jūsų patirtas bylinėjimosi išlaidas padengs kita šalis!

Užpildykite anketą ir tuoj pat užsitikrinkite savo vaiko padidintą išlaikymą! (spausti čia)

Alimentų padidinimas plačiau

Pagrindas reikalauti keisti išlaikymo dydį yra vaiko tėvo (motinos) turtinės padėties pablogėjimas ar pagerėjimas, vaiko poreikių pasikeitimas ir kita (pavyzdžiui, priėmus sprendimą dėl išlaikymo priteisimo, labai pablogėja tėvo (motinos), iš kurio priteistas išlaikymas vaikui, turtinė padėtis ar gaunamos pajamos, jis tampa bedarbis, nedarbingas, šiam asmeniui gimsta vaikai kitoje santuokoje ir kita).

Tačiau teismų praktikoje laikomasi pozicijos, kad ne tik aukščiau minėtoms sąlygoms galima alimentų padidinimas (išlaikymo dydžio pakeitimas).

Išlaikymo dydžio ir formos peržiūrėjimas galimas ir iš esmės pasikeitus nepilnamečių vaikų poreikiams. Todėl, atsiradus papildomoms vaiko priežiūros išlaidoms (vaiko rūbams, skiepams, būreliams, padidėjus MMA, t.y. augant vaikui didėja ir jo poreikiai), vaiko motina turi teisę kreiptis į teismą ir prašyti padidinti vaikui priteisto mėnesinio išlaikymo dydį.

Užpildykite anketą ir tuoj pat užsitikrinkite savo vaiko padidintą išlaikymą! (spausti čia)

Mūsų komanda dirba vaiko išlaikymo padidinimo priteisimo procese:

 • Ieškinių, priešieškinių, atsiliepimų, dublikų, prašymų teismui rengimas;
 • Profesionalus atstovavimas visose teismų instancijose;
 • Bendradarbiaujame su advokatų kontoromis, todėl dokumentai parengiami greitai, profesionaliai ir tinkamai;
 • Įvairių dokumentų, pažymų išreikalavimas iš įstaigų ar institucijų;
 • Apeliaciniai ir kasaciniai skundai;
 • Konsultacijos vaiko išlaikymo padidinimo ir kitais teisiniais Jums rūpimais klausimais;

Alimentų padidinimas teisėje

Įstatymas vaiko išlaikymo dydį sieja visų pirma su protingais jo paties poreikiais. Vaiko poreikius lemia jo gabumai, polinkiai, sveikatos būklė (pvz. sergančio vaiko didesnį išlaikymą lemia medikamentų, geresnio maitinimo poreikis ir pan.). Išlaikymo dydį taip patlemia tėvų turtinė padėtis. Jei tėvo (motinos) turtinė padėtis leidžia, vaikui galima priteisti gerokai didesnį išlaikymą. Ir atvirkščiai, jei tėvo (motinos) turtinė padėtis sunki, išlaikymo dydis gali būti mažinamas. Tačiau sunki vaiko tėvų turtinė padėtis nėra pagrindas juos visiškai atleisti nuo išlaikymo prievolės

Alimentų padidinimas (dydis). Priteisto išlaikymo dydis gali būti padidintas atsiradus papildomoms vaiko priežiūros išlaidoms (vaiko liga, sužalojimas, slaugymas, nuolatinė priežiūra). Prireikus teismas gali priteisti atlyginti ir būsimas vaiko gydymo išlaidas (CK 3.201 straipsnio 2 dalis). Papildomos vaiko priežiūros išlaidos priteisiamos nepriklausomai nuo to, kokia forma yra priteistas vaiko išlaikymas.

Papildomos vaiko priežiūros išlaidos tarp tėvų paskirstomos proporcingai jų turtinei padėčiai (CK 3.192 straipsnio 3 dalis). Atsižvelgiant į konkrečias aplinkybes gali būti priteista tam tikra vienkartinė pinigų suma arba tam tikros periodinės išmokos, išieškomos nustatytą laiką. Išnykus aplinkybėms, dėl kurių atsirado papildomos vaiko priežiūros išlaidos, asmuo, iš kurio priteistas papildomas išlaikymas periodinėmis išmokomis, gali kreiptis į teismą dėl papildomo išlaikymo išieškojimo nutraukimo, jeigu teismo sprendimu nebuvo nustatytas tokio išieškojimo terminas.

Užpildykite anketą ir tuoj pat užsitikrinkite savo vaiko padidintą išlaikymą! (spausti čia)

Turite klausimų? Susisiekite su mumis. PATEIKTI UŽKLAUSĄ