Teisės Angelai » Kaip vyrai reaguoja į skyrybas?
kaip vyrai reaguoja į skyrybas

Kaip vyrai reaguoja į skyrybas?

Skyrybos yra sudėtingas ir emocionaliai sekinantis procesas, kuris veikia kiekvieną asmenį skirtingai. Vyrai, kaip ir moterys, gali patirti įvairius jausmus ir reakcijas į skyrybas. Štai keletas būdų, kaip vyrai gali reaguoti:

Neigimas: Kai kurie vyrai gali patirti neigimą, nesugebėdami patikėti, kad jų santuoka baigiasi. Jie gali vengti susidurti su realybe ir laikinai ignoruoti situaciją, tikėdamiesi, kad viskas grįš į savo vietas.

Pyktis ir kaltė: Vyrai gali jaustis pykstantys arba kalti dėl skyrybų. Jie gali kaltinti savo buvusią sutuoktinę arba save už tai, kas nutiko. Pyktis gali būti išreikštas agresija arba pasipiktinimu, o kaltė gali sukelti depresiją arba mažą savivertę.

Liūdesys ir depresija: Skyrybos gali sukelti didelį liūdesį ir netgi depresiją. Vyrai gali jaustis praradę viltį, liūdni ir vieniši. Jie gali ilgai liūdėti dėl prarastos santuokos ir bendro gyvenimo.

Pereinamasis laikotarpis: Po skyrybų šoko ir liūdesio vyrai gali pradėti prisitaikyti prie naujos gyvenimo realybės. Jie gali ieškoti naujų pomėgių, draugų ar netgi naujos partnerės. Tai gali būti laikotarpis, per kurį vyrai mokosi iš naujo atrasti save ir savo gyvenimą.

Priėmimas: Galiausiai, vyrai gali pasiekti tašką, kai jie priima skyrybas kaip savo gyvenimo dalį. Jie gali suprasti, kad nors skyrybos buvo skausmingos, jos taip pat suteikė galimybę augti ir tobulėti.

Svarbu pažymėti, kad kiekvieno vyro patirtis yra unikali ir gali skirtis nuo aprašytos.

Tad jei nusprendėte nutraukti santuoką, visų pirma siūlome šiuo savo sprendimu pasidalinti su sutuoktiniu – galbūt Jums pavyks išsiskirti bendru sutikimu – toks santuokos nutraukimo būdas yra pigesnis, bei greitesnis.

Jei nepavyksta susitarti, vyras vengia arba susitarimui pasiekti trūksta žinių – kreipkitės pas mus. Mes siūlome išskirtinę paslaugą, skirtą abejojantiems sutuoktiniams, kurie nežino, kaip pradėti skyrybų procesą. Mūsų paslauga apima santuokos nutraukimo sąlygų pasiūlymo parengimą, kuriame išdėstome Jūsų viziją, kaip norėtumėte išspręsti visus klausimus. Šio pasiūlymo kaina yra 200 Eur.