Teisės Angelai » Ar galima nutraukti santuoką, jei gyvenu UK?
skyrybos UK

Ar galima nutraukti santuoką, jei gyvenu UK?

Klientas klausia: Gyvenu su žmona UK (Anglijoje). Man advokatas atsakė, kadangi UK nėra ES narė, todėl santuokos Lietuvoje negalima nutraukti.

Teisės Angelai atsako:

UK (Jungtinei Karalystei) pasitraukus iš ES, dauguma reglamentų išliko galioti, kadangi ne visus juos galima pakeisti. Santuokos nutraukimą reglamentuoja Briuselis bis IIb reglamentas, kuris nurodo, jog santuoką galima nutraukti toje valstybėje, kurios abu sutuoktiniai yra piliečiai arba pagal sutuoktinių gyvenamąją vietą.

Skyrybos internetu UK (Anglijoje) – tai speciali paslauga skirta Lietuvos Respublikos piliečiams gyvenantiems Anglijoje (UK) ir norintiems nutraukti santuoką, bet neturintiems laiko sugrįžti į Lietuvą atlikti teisminių skyrybų procedūrų. Ši paslauga susiformavo pagal nuolatinius klientų poreikius, kadangi dažnai klausdavo ar galima nutraukti, jei gyvenu Anglijoje? O mes visada atsakydavome, TAIP! GALIMA! Nuo to laiko ne vieneriems klientams, gyvenantiems Anglijoje (UK), padėjome nutraukti santuoką nepaisant to, kad nuo 2021 m. Anglija (UK) nėra ES narė.

Daugiau apie skyrybas UK.