Teisės Angelai » Skyrybos filmas ir skyrybos (santuokos nutraukimas): panašumai ir linksmumai

Skyrybos filmas ir skyrybos (santuokos nutraukimas): panašumai ir linksmumai

Skyrybos filmas yra lietuviška komedija, kuri pakvies žiūrovą į beprotišką kelionę, kupiną juokingų atsitikimų ir smagių nesusipratimų. Filmo siužetas pasakoja apie Londone gyvenantį Titą, kuris nori skyrybų su Lietuvoje gyvenančia žmona Marta. Tačiau moteris turi jam ultimatumą – skyrybos bus tik tuo atveju, jeigu jis atves į namus sužadėtinę. Titas nusprendžia surasti sužadėtinę, tačiau Marta yra gudri kaip lapė ir užuodusi apgaulę galės rimtai pakenkti laisvės ištroškusiam vyrukui. Norėdamas slapta išsiskirti, Titas grįžta į Lietuvą, tačiau Tito ir Martos susitikimas viską pasuka netikėta linkme.

Kino apžvalgininkas Darius Voitukevičius iš Delfi teigia, kad šis filmas yra visiškai televizinio lygio darbas. Humoro filme yra, bet jis labai lėkštas, nuvalkiotas ir jau šimtą kartų matytas kitose mūsų komedijose. Juokeliai, situacijos ar pačių personažų prototipai nekelia jokio džiaugsmo, o elementarų liūdesį dėl to, kad kūrėjai eilinį kartą užšoka ant tų pačių grėblių dovanodami mums nuobodų ir nieko neišsiskiriantį iš kitų panašaus pobūdžio reginį. Recenzija plačiau apie filmą Skyrybos.

Linksma forma siužetas: Skyrybos filmo herojai nusprendė, kad jų santuoka yra kaip senas DVD diskas – jau nebeveikia ir reikia naujo leidimo. Filmas “Skyrybos” – tai ne tik filmo pavadinimas, bet ir šeimos drama, kurioje pagrindiniai veikėjai turi išspręsti savo santuokos problemas. Filmui būdingas siužetas, kuriame vienas sutuoktinis atranda, kad kitas yra paslėpęs visą kolekciją senų laiškų nuo buvusios meilės. Tai romantinė komedija, kurioje sutuoktiniai bandys išspręsti savo nesutarimus per vieną naktį. Veikėjai išsiskiria, bet po kelių metų susitinka atsitiktinai ir supranta, kad jų meilė vis dar gyva. Skyrybos filmas taip pat yra juokingas filmas, kuriame sutuoktiniai išsiskiria, bet vėliau supranta, kad gyvenime svarbiausia yra meilė ir kompromisai. Filme „Skyrybos“ parodoma, kad meilė yra kaip gerai subalansuotas scenarijus – kartais juokingas, kartais liūdnas, bet visada įdomus. Tai emocionalus filmas, kuriame sutuoktiniai išsiskiria.

Teisės Angelai komentaras:
Filmas Skyrybos gerai atspindi ir santuokos nutraukimo subtilybes ir įdomybes. Santuokos nutraukimas galimas 3 būdais: santuokos nutraukimas bendru sutarimu, santuokos nutraukimas vieno prašymu ir dėl sutuoktinio/ių kaltės. Norint nutraukti santuoką, pirmiausia patariame tarpusavyje pasikalbėti, išspręsti visus klausimus: vaikų išlaikymas, turto padalijimas, paskolų mokėjimas ir t.t. Pavykus ar nepavykus susitarti, jei vistiek tvirtai apsisprendę esate, kreiptis į skyrybų teisininkus.

Teises Angelai specializuojasi teikdami skyrybų paslaugas internetu, daugiau apie Skyrybos