Teisės Angelai » Lauros ir Šarūno Mazalų skyrybos

Lauros ir Šarūno Mazalų skyrybos

Lauros ir Šarūno Mazalų skyrybų byla pasiekė teismą. Verslininkė, nuomonės formuotoja Laura Mazalienė ir sporto laidų vedėjas, žurnalistas Šarūnas Mazalas paskelbė apie savo skyrybas 2024 metų pavasario pradžioje. Jie skiriasi bendru sutarimu. Skyrybų byla bus nagrinėjama Vilniaus miesto apylinkės teisme gegužės 21 d.

L. ir Š.Mazalai susituokė 2015-aisiais. Jie turi tris vaikus: Deimilę, Aurėją ir Matijų. Laura ir Šarūnas Mazalai amžiną meilę prisiekė ir prieš Dievą 2020 metų liepą. Jiedu susituokė Vilniaus Švč. Mergelės Marijos Ramintojos bažnyčioje.

Šarūnas ir Laura savo socialiniuose tinkluose paskelbė jautrią žinutę, kurioje teigė, kad „Nė vienas netikėjome, kad ateis tokia diena, kai stabtelėsime ir paleisime vienas kito rankas ir širdį. Daug gražių kelių pramynėme kartu, daug pasaulio atspalvių parodėme vienas kitam, o šiandien su didžiule padėka vienas kitą palydime skirtingomis kryptimis.“. Tačiau konkrečios skyrybų priežastys nėra atskleistos.

Teisės Angelai komentaras:
Kaip nurodo L. ir Š. Mazalai buvo palaikomi ne tik šeimų, draugų, bičiulių, bet ir psichologų. Sutuoktiniai išbando daug alternatyvų išpręsti jų nesutarimus, tačiau nevisada viskas išsisprendžia ir telieka vienintelis kelias – pasukti skirtingais keliais. Kitos šalys dar išbando mediaciją, tačiau retai ji būna veiksminga, jei jau buvo pasitelkta šeimos psichologų pagalba. Nutraukiant santuoką bendru sutarimu, privaloma aptarti:

  • turto, esančio bendrąja jungtine sutuoktinių nuosavybe, padalijimą. Plačiau apie skyrybas ir turto dalybas.
  • sutuoktinių tarpusavio išlaikymą (taikomas tik išimtinais atvejais).
  • sutuoktiniai privalo susitarti dėl nepilnamečių vaikų gyvenamosios vietos ir bendravimo tvarkos nutraukus santuoką.
  • nepilnamečių vaikų išlaikymas.
  • Kreditorinių įsipareigojimų vykdymas, jei tokių turi.

Teises Angelai specializuojasi teikdami skyrybų paslaugas internetu, daugiau apie Skyrybos bendru sutarimu