Teisės Angelai » Indrės Stonkuvienės skyrybos

Indrės Stonkuvienės skyrybos

Indrė Stonkuvienė, lietuvių aktorė ir socialinių iniciatyvų kūrėja, yra žinoma dėl savo asmeninių gyvenimo įvykių. Štai ką galima sužinoti apie jos skyrybas:
Skyrybos su Mantu Stonku: Indrė Stonkuvienė ir aktorius Mantas Stonkus oficialiai išsiskyrė daugiau nei prieš dvejus metus. Tai buvo nelengvas laikas, nes visuomenė stebėjo šią porą ir jų santuokos griūtį (skyrybas). Indrė teigia, kad reikėjo ilgo laiko atsistoti ir emociškai atsiskirti. Jie abu gydėsi skyrybų paliktas žaizdas ir gilinosi į save, kad lengviau suprastų vienas kitą.

Nauji santykiai su Vidu Bareikiu: Trečią žiemą su atlikėju Vidu Bareikiu skaičiuojanti moteris sako esanti laiminga, jaučianti pilnatvę ir ramybę. Indrė teigia, kad svarbiausia naujuose santykiuose yra pagarba ir meilė. Ji mano, kad netgi svarbiau už meilę yra gerbti vienas kitą.

Vaikai ir santykiai su Vidu: Indrė turi du vaikus iš ankstesnės santuokos su aktoriumi Mantu Stonku. Dukra Cecilija ir sūnus Pranciškus. Indrė ir Mantas stengiasi sutarti ir išlaikyti gerus santykius dėl bendrų vaikų.

Stonkuvienės pavardė: Po skyrybų Indrė pasiliko Stonkuvienės pavardę. Tai rodo jos ryšį su vaikais ir atsakomybę už jų ateitį.
Indrė Stonkuvienė yra įdomus asmuo, kurio dideli pasiekimai ir gyvenimo įvykiai kelia didelį susidomėjimą. Jei norite sužinoti daugiau, galite pažiūrėti interviu su ja laidoje „Pasikalbėkim”

Teises Angelai komentaras:
Kai sutuoktiniai nutraukia santuoką bendru sutarimu, tai palengvina bendro turto pasidalijimą, vaiko išlaikymo susitarimą ir kitų susijusių su santuokos nutraukimu klausimų išsprendimą be teismo įsikišimo.

Teises Angelai specializuojasi teikdami skyrybų paslaugas internetu, daugiau apie Skyrybos bendru sutarimu