Teisės Angelai » Benedikto Vanago skyrybos

Benedikto Vanago skyrybos

Benediktas Vanagas, gimęs 1977 m. kovo 16 d. Vilniuje, yra Lietuvos autosporto lenktynininkas, kuris pasižymėjo įvairiose lenktynėse ir ralio varžybose. Jo karjera apima įvairius pasiekimus ir įdomius momentus.

Dakaro ralis: Benediktas Vanagas yra žinomas dalyvavęs Dakaro ralyje su komanda Toyota Gazoo Racing Baltics. Benediktas dalyvavo lenktynėse, tokiose kaip Šilko kelio ralis, 1000 kilometrų lenktynės, FIA ralio reido pasaulio taurė ir Lietuvos ralio čempionatas. Jis laimėjo 1000 kilometrų lenktynėse 2013 ir 2016 m. Taip pat jis yra buvęs FIA Baltic Rally Trophy čempionas ir laimėjęs kitų lenktynių etapų.

Smurto skandalas: 2021 m. Benediktas Vanagas atsidūrė smurto skandalo sūkuryje, kai jo draugė pareiškė, kad jis jai spyrė į veidą, stvėrė už plaukų ir pargriovė ant lovos. Benediktas Vanagas yra įdomus asmuo, kurio lenktynių pasiekimai ir gyvenimo įvykiai kelia didelį susidomėjimą. Jei norite sužinoti daugiau, galite sekti jį oficialiame Facebook puslapyje.

Teisės Angelai komentaras:
LR CK įtvirtinta sutuoktinio teisė, o ne pareiga reikalauti nutraukti santuoką dėl kito sutuoktinio kaltės. Todėl net ir esant įstatymo numatytoms aplinkybėms, sutuoktiniai gali kreiptis dėl skyrybų kitu pagrindu – prašyti teismą nutraukti santuoką bendru sutarimu.

Teises Angelai specializuojasi teikdami skyrybų paslaugas internetu, daugiau apie Skyrybos dėl sutuoktinio kaltės arba skyrybos bendru sutarimu