Teisės Angelai » Andriaus Tapino skyrybos
Andriaus Tapino skyrybos

Andriaus Tapino skyrybos

Andrius Balys Tapinas, gimęs 1977 m. balandžio 6 d., yra Lietuvos žurnalistas, laidų vedėjas ir rašytojas. Jis yra žinomas kaip „Pinigų kartos“ laidų vedėjas ir prodiuseris LRT televizijoje. Taip pat Andrius Tapinas yra rašęs mokslinės fantastikos, istorinės ir stimpanko (Steampunk) žanrų knygas. Šiuo metu jis yra „Laisvės TV“ įsteigėjas ir vedantis šio internetinio televizijos kanalo veiklą.

Andrius Tapinas baigė Vilniaus Universitetą, kur jis studijavo tarptautinę ekonomiką. Vėliau įgijo Berlyno laisvojo universiteto tarptautinių santykių magistro diplomą. Jo profesinė patirtis apima ne tik žurnalistiką, bet ir verslo veiklą. Jis įkūrė restoraną „Starz“ Vilniuje, tačiau ši verslo idėja išsilaikė tik nepilnus metus. Be to, Andrius Tapinas yra sporto televizijos „Sport1“ programų direktorius ir kartu su Arūnu Valinsku veda intelektinį žaidimą „Auksinis protas“ LRT televizijoje.

Andrius Tapinas ir Rasa Tapinienė buvo vedę kelis metus, tačiau jų santuokos kelias pasibaigė skyrybomis. Tikslus jų santuokos trukmės laikas nėra viešai prieinamas, tačiau žinoma, kad Andrius Tapinas socialiniame tinkle „Facebook“ pasikeitė santykių statusą į „vienišas“. Jų skyrybos buvo patvirtintos metų pradžioje.

Be to, Andrius Tapinas yra žinomas savo filosofiniu požiūriu į gyvenimą. Jis teigia, kad gyvenimo malonumas yra daryti tai, ką nori, ir konstruoti savo dieną taip, kaip tu nori, o ne taip, kaip tau sako kažkas kitas. Tai puikus požiūris į gyvenimą!
2023 m. rugpjūčio 11 d. Andrius Tapinas susituokė su „Laisvės TV“ direktore Gabija Milašiūte. Jų šeimoje yra du vaikai: Vasara Tapinaitė ir Vakaris Tapinas.

Jei turite daugiau klausimų apie Andrių Tapiną arba norite sužinoti daugiau informacijos, galite pasižvalgyti į jo Vikipedijos straipsnį ar internete (Jau kurį laiką esu vienas ir Darosi neaišku, kuri mano dama).

Teisės Angelai komentaras:
Taip ir lieka neaišku kokiomis aplinkybėmis Andrius Tapinas ir Rasa Tapinienė nutraukė santuoką. Mūsų spėlionėmis, bendru sutarimu. Kadangi teismo posėdžiai šeimos bylose yra uždari, todėl žino tik teisėjas nagrinėjęs bylą, patys buvę sutuoktiniai bei jų advokatai.

Teises Angelai specializuojasi teikdami skyrybų paslaugas internetu, daugiau apie Skyrybų procesas. Skyrybos – nuo ko pradėti? Kur kreiptis?