Teisės Angelai » Agnės Jagelavičiūtės skyrybos

Agnės Jagelavičiūtės skyrybos

Agnė Jagelavičiūtė, lietuvių stilistė, rūbų dizainerė ir mados žurnalo “L’Officiel” vyriausioji redaktorė, 2019 m. pranešė apie skyrybas su vyru Mantu Volkumi. Šios poros skyrybos buvo nuoširdžios ir vyko bendru susitarimu, todėl teismo įsikišimas nebuvo reikalingas. Agnė ir Mantas buvo sutuoktiniai nuo 2013 metų, o 2014-aisiais susilaukė sūnaus Leono. Skyrybų priežastys nebuvo viešai išdėstytos, tačiau kai kurie spekuliuoja, kad jos galėjo būti susijusios su Agnės atvirumu viešai kalbant apie intymius dalykus ir seksą vienoje laidoje. Nepaisant to, ši šeima iš išorės atrodė spinduliuojanti laime ir meile, o Agnė buvo aktyvi, įdomi moteris, neieškanti žodžio kišenėje ir galinti sutramdyti net viesulą. Skyrybos vis dėlto paliko daugelį nustebusių, nes tikėjosi, kad šalia tokios moters kiekvienas vyras galėtų būti laimingas.


Teisės Angelai komentaras:
Skyrybos bendru sutarimu arba kitaip skyrybos be advokato – tai pats paprasčiausias, greičiausias ir pigiausias būdas nutraukti santuoką, kadangi:

  1. Kuomet yra skyrybos bendru sutarimu, sutuoktiniai yra atleidžiami nuo žyminio mokesčio mokėjimo.
  2. Skyrybos bendru sutarimu paprastai vyksta be advokato rašytine tvarka ir sutuoktiniams nedalyvaujant, todėl nereikalingas nei vienai šaliai advokato atstovavimas (bereikalingos išlaidos).
  3. visus reikalingus skyrybų dokumentus suruošiame per 1-3 dienas, esant skubiam atvejui per 2 val.
  4. įstatymas numato, kuomet yra skyrybos bendru sutarimu, kad tokie prašymai dėl santuokos nutraukimo teisme išnagrinėjami ne vėliau kaip per trisdešimt dienų nuo jų priėmimo dienos.

Teises Angelai specializuojasi teikdami skyrybų paslaugas internetu, daugiau apie skyrybos bendru sutarimu